RPG PROJECT

Projekt papierowej gry RPG


#1 2007-12-02 18:54:50

zkajo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 10
Punktów :   

Umiejętności 'terenowe'

Pływanie–Postać potrafi doskonale pływać. Gracz nie musi wykonywać testów na utonięcie o ile MG tego nie wymaga.

Skok–Postać potrafi wykonywać długie i pewne skoki. Gracz nie musi wykonywać testów na upadek o ile MG tego nie wymaga.

Wspinaczka-Górskie tereny to nie żaden problem. Gracz nie musi wykonywać testu na wspinaczkę o ile Mg tego nie wymaga. W przeciwnym warunku postać zawsze zdaje test.


Pyania/objekcje?

Offline

 

#2 2007-12-02 19:12:55

Dragon

Członek grupy

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Umiejętności 'terenowe'

Czy gracz nigdy nie musi zdawać. Bo MG może to wylecieć z głowy. Lepiej aby było napisane takie coś:
Gracz zawsze musi się upominać o pewne rzeczy które są niepewne. W końcu MG nie może o wszystkim pamiętać. Tak samo inni gracze powinni upominać, przypominać o różnych rzeczach. Aby nie było takich wyskoków " a Ty o czymś zapomniałeś więc teraz to mija i nie muszę zdawać czegoś... ". Trzeba tego unikać. To chyba tyle ode mnie
Pozdrawiam Dragon

Jeszcze jedno. Czy jak postać spadnie w przepaść, co wtedy musi robić. Jaki zdać test? Nie wiem. Siły, bo musi się podciągnąć? Zręczności, czy się złapie czy nie, czy czegoś innego. To chciałbym wiedzieć bo WG mnie jest top wystarczająco istotne. To chyba tyle ode mnie.
Pozdrawiam Dragon

Ostatnio edytowany przez Dragon (2007-12-02 22:39:34)

Offline

 

#3 2007-12-03 21:54:32

zkajo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 10
Punktów :   

Re: Umiejętności 'terenowe'

Dragon napisał:

Jeszcze jedno. Czy jak postać spadnie w przepaść, co wtedy musi robić. Jaki zdać test? Nie wiem. Siły, bo musi się podciągnąć? Zręczności, czy się złapie czy nie, czy czegoś innego. To chciałbym wiedzieć bo WG mnie jest top wystarczająco istotne. To chyba tyle ode mnie.
Pozdrawiam Dragon

Jeszcze tego nie ustaliliśmy. Spoko. Trza nad testami pomyśleć ale to będzie inna sekcja.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.paintball-lomza.pun.pl www.listek.pun.pl www.ffswiebodzin.pun.pl www.lokian.pun.pl www.banino-forum.pun.pl